beautifullady22: (Default)
Воскресне й УкраїнаЯкось цього року все швидко. Зима швидко пролетіла, вже майже весна закінчилась. А всі думки про одне і те ж. Ходили сьогодні Паску святити, і тут швидко посвятили, а я люблю довго постояти, щоб ще подумати. Ну нічого -- завтра рано додумаю.) А взагалі якось не віриться, що свято. Нема святкового настрою...

От сьогодні цілий день з мамою сварилася "йди сядь, відпочинь, не будемо того пекти або того варити". Багато моїх знайомих паску купує, кажу давай і ми так. А потім подумала -- от без отого гамору на кухні, коли всі один одному заважають, і немає відчуття, що всі разом, що той день чимось відрізняється. Має бути в людини щось, що відрізняється, аби вона мала привід прокинутись від буденності і задуматись...
beautifullady22: (Default)
Стій! Я з тобою ще не долаявся!

з м/ф "Шрек"


Щойно вперше мене забанили. Знайшла в топі москальського брехунця, який бреше, як погано живеться в нас на заході в Києві, (при чому сам пише, що в Київ і на захід їхати засцяв) і як добре в Криму і на Пд-Сх. Ну і так і написала йому -- що він бреше. А він мене забанив, а я в коментарях з його посіпаками іще не долаялась... як шкода
beautifullady22: (Default)
я тут фейсбучиком шуршала за корисним, а знайшла ще й приємне.
от читаю собі інфографіку, а там мені ще й огляд блогосфери показує збоку. Хоча може то по регіонах кожному своє показує, але всерівно приємно)) і зверніть увагу, з якими гарячими новинами поруч)) ну а інфогафіка теж тішить))

ckrin
beautifullady22: (Default)
А сьогодні я розкажу про дива і цікавинки ботсаду. хоча один мінус -- наш ботсад позиціонується для наукової роботи, а не для краси. а зря -- зробили б вхід хоч по 5 грн і мали б і львівяни де гуляти і вони гроші на нові рослинки.отакі гарні пейзажі в ботсаду

Read more... )
beautifullady22: (Default)
От буває, що і погода гарна, а йти нікуди не хочеться. А буває, що холодно і дощ паде -- і всеодно десь ідеш і ловиш кайф від дощової погоди.

Але завдяки дощу можна було фоткати квіти в його крапельках, а це теж дуже гарно.

магнолія тільки починає цвістиRead more... )
beautifullady22: (Default)


під катом -- відгадка вчорашньої загадки, правильно вгадали [livejournal.com profile] inmigrante і [livejournal.com profile] kontrforss

Read more... )
beautifullady22: (Default)
А хто знає, що це за інсталяція?Відповідь напишу завтра
beautifullady22: (Default)
Читаю тут книгу "Натхнення на чотири пори року" і там одна з порад -- придбайте одяг, що відображає ваш характер.

Бо часто люди носять одяг, що відображає їх вподобання, або те, ким вони б хотіли бути(у субкультурах чи в реконструкції наприклад). Часто людям одяг не зручний (діловий). А комусь навпаки зосередитись допомагає.

От я задумалась, що з мого гардеробу відображає мій характер. Подумаю, завтра зфоткаю і покажу. І розповім.
А ви мені також розкажіть -- що з гардеробу, який у вас є, вас характеризує?
beautifullady22: (Default)
Де найсмачніші чебуреки? -- В Криму, в татарських кафе. Соковиті, з мяким тістом, смачні, хрумкі і мякі водночас. Бо дома коли готували, то завжди не такі виходили. Але в чебуреку вся суть в тісті. і от ми знайшли
РЕЦЕПТ ПРАВИЛЬНОГО ТІСТА НА ЧЕБУРЕКИ
до 1 скл. води влити 2 ст.л. сметани і 2 ст.л. олії. додати муки і замісити тісто, як на вареники. з тієї кількості виходить 16 чебуреків.

Покроковий процес приготування
Read more... )
beautifullady22: (Default)
не знаю, може фейк, але це настільки феєрично, що збережу в себе, як екземпляр новин смутної епохи самашествія. Виділення -- мої.

Незаконно назначенный премьер-министр Крыма Сергей Аксенов подписал распоряжение о строительстве трехметровой бетонной стены, будет проходить по границе Херсонской области и Крымского полуострова.

Стоимость сооружения стены - 53 млн. долларов. Часть средств даст Россия , а остальные 23 млн. пожертвуют сами крымчане. Генподрядчиком этого строительства будет строительная фирма спикера крымского парламента Владимира Констатинова . [ось так тепер в законний спосіб можна зняти чергові побори з населення]

На строительство планируется привлечь около 500 тыс. жителей полуострова. Каждый из них будет вынужден отработать 5 дней на объекте. Этот срок будет добавлен в трудовой стаж .

Как отметил Сергей Аксенов , бетонную стену строят для того чтобы в Крым не смогли проникнуть бандеровцы, члены «Правого сектора» и жители западных областей Украины. А также , чтобы остановить поток мигрантов из полуострова. По словам премьер - министра, строительство таких стен это нормальная практика в развитых странах мира. В качестве примера он привел Берлинскую стену, стену между Израилем и Палестиной и Великую китайскую стену.

- Как только мы решим вопрос с поставками электроэнергии на полуостров , к стене будут подведены электричество . Также в перспективе будет выкопан 5- метровый ров с водой , заостренными кольями и , возможно даже аллигаторами - поделился планами Аксенов.

Глава Крыма отметил , что сооружение такой стены положительно повлияет на крымчан , ведь даст им ощущение защищенности. А кроме того совместная работа на объекте сдружит их и способствовать лучшему взаимопониманию между различными национальными группами и религиозными конфессиями.
beautifullady22: (Default)
Чому я щодня слідкую за новинами -- не тому, що підсіла.Хоч і підсіла теж) А от чому -- коли ми читаємо історію, воно для нас завжди далеко, як в тумані. І крім того здебільшого історію нам представляють як набір фактів, тому вона і не цікава. Рідко коли історія викладається в динаміці. А тут історія твориться кожного дня. Події відбуваються, видно взаємозвязок. Звісно сумно, але якщо абстрагуватися -- то дуже цікаво.

За вчора-сьогодні. В Донецьку і Харкові зявилися самопроголошені республіки. "Топаз" перепиляв браслет і втік з-під домашнього арешту. Гг) ай, красава! а чого вони цацкалися і не посадили його під справжній арешт? Отож -- самі винні. Росіяни от могли швидко прийняти закон проти сепаратизму. А наші все розглядають і розглядають. Аваков так довго добирався в Харків, начебто з Києва на лісапєті їхав)) Коли летіти туди годину і треба було зробити то ще вчора. Крим перетвориться з курортного в військовий район з підсиленим російським військовим контингентом. Чого і слід було сподіватися і той контингент буде нашим воякам настрій псувати. Знову ж таки -- вже пройшло кілька днів, відколи в Криму бронетранспортер врізався в тролейбус -- і тамтешня влада замовчує кількість постраждалих і їхній стан здоровя на зараз. От просто мовчить і все. Чого теж, зрештою, слід було сподіватися. А Констянтинов заявив, що вже і так всі жителі Криму стали громадянами Росії, а ви ще тут думаєте, чи паспорт український залишати, ага.
beautifullady22: (Default)
Дуже смачний і легкий, та, водночас, калорійний весняний салатІнгредієнти:
Картопля (варена)
Оселедець слабосолений (філе)
Варені яйця
Огірок
Помідор
Майонез
Перець мелений
Зелена цибуля

Хоча, як на мене, можна дати більше огірка і не потрібно помідора. Смакота!
beautifullady22: (Default)
В буквальному сенсі. От сьогодні в ботсаду я дізналася, що буває білий барвінок ( а досі думала, що він тільки блакитний)а ще бувають білі фіалки!!! а вони ж для мене досі існували в двох видах -- запашні фіолетові, які вишукую в ранньвесняному лісі і зацукровані)) цікаво, чи білі можна цукрувати і чи вони пахнуть?ростуть собі преспокійно поруч із фіолетовимипро все решту завтра, бо хочу читати новини до ранку спатки
beautifullady22: (Default)
Ходили ми сьогодні з [livejournal.com profile] xtosjko на день відкритих дверей в Ботанічний сад, намоклися і намерзлися. але про сад я вам потім розповім. Після саду захотілося мені ще пригод гуляти (мало намоклася) і я пішла гуляти центром. зайшла в Петра і Павла, на хвилинку, сіла відпочити, а там якраз була молодіжна театралізована хресна дорога. ну я витягла фотик, думаю, зроблю пару фоток і піду, аж тут підходить до мене монашка (їх організатор) -- в неї сіли батарейки, і каже -- а ви могли б пофотографувати? а така гарна -- ну як на старовинних картинах і світла-світла, просто неземна. і голос гарний. так ніби і справді з якимось ангелом поспілкувався. і от я сиділа і фоткала, тепер редагую. І вистава сподобалась, голоси в них гарні, співали гарно. а в кінці, коли домовлялися за фотки, мені та сестричка сказала "хай вас Бог благословить" так приємно ^_^ робіть добро!))

Ну і вдогонку -- хочу піти на виставу в Заньковецької "Ісус, син Бога живого" -- хтось був? як враження? хтось хоче мені скласти компанію?))
beautifullady22: (Default)
Я майже не дивлюся телевізора і бачу, що в деяких питаннях відстаю від пересічного глядача тв. От, наприклад, відкрила для себе програму "Ревізор" -- сиджу, дивлюся. Відкриваю закулісся кухні улюблених ресторанів. Грустю... Два плюси передачі -- гарно сервірована їжа, і мені попався випуск з професійним готельєром -- знаю тепер, на що звертати увагу в готелях.
beautifullady22: (пляж)
Якщо я буду робити все правильно, то життя моє буде красиво-ідеальним, бо я знаю яка саме має бути картинка, то ж відповідно і знаю що робити, щоб її отримати. Але то буде лише обгортка. Всі ми, коли дивимось на чиєсь життя (ну нехай не сусіда, а якогось свого кумира) бачимо лише обгортку і хочемо тієї обгортки. Щоб справді обгортка стала живою, треба прожити життя тієї людини. Треба ж -- завжди того хотіла, а тільки навчилася то робити і воно враз стало для мене неважливе. Хоча усвідомлення ролі, виникнення і функціонування обгортки теж дозволяє робити те, що комусь видасться чарами. А мені хочеться смаку того, що всередині, а не яскравих папірців.
Не знаю до чого, але подумалося мені, що обгортки теж різні бувають -- подарунковий папір, фантики від цукорок, пакети з-під молока. Але до чого я то подумала -- не знаю. Додумаю потім, а може і не додумаю... Мій організм вперто живе по старому часу і коли всі нормальні люди сплять, я думаю про всяку чухню)
beautifullady22: (Default)
завжди коли забудеш дома фотик, попадаються цікаві кадри. а фотик важкий і коли йдеш просто гуляти не завжди хочеться його з собою тягнути. але світ винайшов фотики у телефонах, і якщо я раніше їх недооцінювала, то потім думку змінила. бо завдяки недосконалій оптиці можна деколи отримати таке фото, яке би не отримав звичайним фотиком. от наприклад оцей промінь над парочкою. і взагалі телефонні фото якісь... справжні чи щоа ще існує багато різноманітних редакторів, де можна чаклувати над фотографіями незгірш фотошопу

оця вийшла випадково, але якщо би я вам могла описати кольорами світ, в якому живу -- то це була б вонаабо навіть такі листівкиодним словом я ще відкриваю для себе багато нового, і буду поступово викладати тут, заведу новий тег SMARTphoto
beautifullady22: (ліхтар)
Дивно, але все більше і більше мені ситуація в країні нагадує часи з книги "Розвіяні вітром". і те, як вони війну щоразу в розмовах переігрували, і як виживали і пристосовувалися потім...
beautifullady22: (Default)
Записки українського самасшедшего

Киселевщина головного мозга процвітає. То страшне -- скільки в людях зібралося злоби, яду і ненависті до інщих людей. Як вони бездумно готові знищувати заради самого задоволення знищувати. Коли в сталінські часи донощики доносили заради квартир і посад тих людей, яких вони оговорювали, то зараз просто з задоволення побути жорстоким. Тупо насаджується ненависть до всього українського -- зрозуміло, що то багаторічна політика, яку ми воліли не помічати, бо якби помітили, то з нею довелося б щось робити. А так можна закрити очі і перечекати. В жж одні одних поливають грязюкою або танцюють на кістках, по телефону я вислуховую які ми тут зазомбовані і як нам важко буде економічно житися. а оскільки я бандерівка, то зі мною взагалі сказали, що перестають спілкуватися)) Забувають всіх -- заради примарного панського чобота -- реальних друзів. Капец.

Я от спостерігаю за собою і бачу -- в мене раніше було багато злості -- місяць тому, коли загинули бійці Небесної Сотні. зараз злості немає. При будь-якому випаду в мій бік -- немає. Я просто знаю -- я є. Все -- це нерушима істина і мені цього вистачає, щоб спокійно до всього ставитись. Людей, які стараються все обгидити -- немає. В них немає душ -- і все. То порожня мильна булька. Може вам легше так буде у суперечках, якщо когось такі тролі ще вибивають з колії. Хочеться просто, щоб до тих зомбі вернулося те, що вони бажають українцям, щоб вони на своїй шкурі відчули, як то не можна бути собою. Але більше я зараз думаю про нормальну більшість. Бо їх якраз і є більшість, просто вони ще не разом. І їм прийдеться найважче -- тим, хто не згоден, але залежний, бо має батьків або дітей, хто не зможе відкрито бути собою. Це вже і гуманітарна і соціальна катастрофа. Навіть чекати не треба. Вже настала.

Про кримські форуми. Я тут не полінувалася і зайшла на форуми Сімферополя,Ялти і Севастополя. (я розумію, що багато моїх знайомих по таких форумах не сидять, але є ж люди, що й туди свою думку висловлювати приходять)Read more... )

Мені здається Росія найбільше боїться саме Україну з усього пострадянського простору. Бо тут ніяк люди не ламаються, не перестають вірити, скільки б ти їх донизу не тягнув. Всеодно -- перетерплюють неможливе і вірять. І вони і справді бояться отого духу. Бо його нічим не проймеш, він вистоїть...

Україна ніколи не зможе стати частиною Росії. І Крим не зможе. Дух інший. От який Крим -- маленький, компактний, гарячий, запальний, швидкий, а в Росії издалекаааа доооолго течет река Вооооолга.(я не насміхаюся з чужої культури, просто цитата хороша) Не той менталітет і спосіб думання, не те небо над головою, не те повітря. Помилка Росії в тому, що вона завжди думала, наче над всіма її народами одне небо і одне повітря. В Криму волі забагато, тут сам терпкий сосново-морський запах, свіже повітря і хмари під ногами в горах заставлять почуваися гордим і вільним, сильним, а в Росії самі знаєте яка воля. Головне поки люди ще волю памятають, зробити все, щоб її не забути. Нам памятати. Бо їм скоро і говорити не можна буде (а точніше з 9 травня). І ми не вправі від них вимагати, щоб вони говорили і ризикували собою. Важливіше, щоб вони памятали. І ми маємо памятати. За них. Для них. Не викреслювати для себе Крим, як це багато роблять. І не радіти, коли там все погано -- погано буде якраз хорошим.

Про армію. Здали Крим і все таке. Так, здали, але не військові, які не мали наказу, а політики, які тягнули і мнялися. Сподіваюся, що колись то таки розслідують. Я коли побачила сюжет, як наші військові повернулися з Криму -- подумала, Боже, дякую що живі. Мені шкода кожного українського солдата, навіть якби він за собою 5 ворожих потягнув. Але Росію треба брати ізмором, бо військові сутички тільки її заохотять і вона далі йтиме, не знаючи спину. Це мавпа з гранатою, яка не шкодує своїх солдат. Навіть, якщо їй відрізати руку чи ногу -- вона всерівно бездумно йтиме вперед.

Про вибори. А шо вибори? Вибори будуть між Юлькою і Порошенком. Порошенко обіцяв повернути Крим, Юлька обіцяла зробити армію (але щось вона мені не теє...)

Про реформи. Яценюк каже -- треба тугіше затягнути паски. Так би тим паском і удавила кожну суку, яка так каже. Ви знаєте що таке затягнути паски для тих людей, які живуть від зарплати до зарплати? Це що -- їсти через день? Ходити на роботу голяка але в чоботях, або в плащі але босому?

Про правий сектор. Думаю зараз зарано з ними сваритися, краще було б -- пообіцявши їм пряників, якось взяти їх під контроль. Бо захистити країну вони якраз можуть і запалу мають достатньо. А щоб не відсиджувалися за деревяними щитами беззбройних студентів -- якраз чітко ними керувати. В міліцію їх наприклад взяти (на основі конкурсів, звісно). А то плачемо, що нема міліції і нема до кого звертатися. Ну от...

З Росією я б припинила всікі відносини економічні. Котрі можна зараз, а далі -- якомога швидше. Закрила кордони і зробила надзвичайно жорсткий візовий режим. Кордони слід було закривати ще перед всіма подіями на півдні і сході. Ті люди на півдні і сході, які працюють на заводах, котрі орієнтовані на Росію. За ними обовязково зберігати місця і не зменшувати їм зарплату. Але перекваліфікувати їхні заводи по можливості на військове виробництво. Нашій армії треба збільшити і чисельність і озброєння. Зменшити чи зняти податки в галузі озброєння -- зробити максимально привабливу її для підприємців, але під контролем держави. Зброя хороша штука -- не пригодиться самим -- можна продати.
beautifullady22: (я поэт)
БЕРЕГ МОРЯ. Путин и МЕФИСТОФЕЛЬ. Новый Фауст.Вова

Мне скучно, бес.

Мефистофель

      Что делать, Вова?
Таков правителя удел,
Его ж никто не преступает.
Всяк президент всегда скучает:
Иной от лени, тот от дел;
Кто верит, кто подделал веру;
Тот насладиться не успел,
Тот словно Янык -  через меру,
И всяк зевает да живет —
И всех отставка злая ждет.
Зевай и ты.


Вова

       Сухая шутка!
Найди мне способ как-нибудь
Рассеяться.


Мефистофель

      Доволен будь
Олимпиадой на минутку.
Там порезвился от души.
Медалей больше всех в России
Всем уважение внушил.
Тебе за это все простили!..
Распил, разгон, бардак, бедлам,
Неужто не доволен сам?
Скажи, когда ты не скучал?
Подумай, поищи. Тогда ли,
Когда болотных разгонял,
Иль Пусик в кандалы ковали?
Тогда ль, как орденом венчал
Ты раболепных муз веселья
Иль в час, когда ты испытал
С Кабаевой все наслажденья?
Ты вызвал наконец  меня.
Я мелким бесом извивался,
Развеселить тебя старался,
Возил на Запад, на Восток,
Я лучше выдумать не мог.
Нырял на дно ты, стерхом вился,
Желал ты славы — и добился, —
Ты с жизни взял возможну дань,
А был ли счастлив?


Вова

       Перестань,
Не растравляй мне язвы тайной.
В спокойной власти жизни нет —
То ложный демократов  бред,
А слава... луч ее сакральный.
Мне б победить кого-нибудь,
Саакашвили уж забылся,
Чеченский люд угомонился,
А так ведь тянет бомбануть
И чтоб не смели упрекнуть.


Read more... )

Profile

beautifullady22: (Default)
beautifullady22

June 2014

S M T W T F S
1234567
89101112 1314
15161718192021
22232425262728
2930     

Syndicate

RSS Atom

Style Credit

  • Style: Caturday - Grey Tabby for Heads Up by momijizuakmori

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 20th, 2017 02:39 pm
Powered by Dreamwidth Studios